Październik to miesiąc świadomości raka piersi!

15.10.2024
Data: 18.10.2024
Miejsce wydarzenia: Wydział Prawa

🎀 Październik to miesiąc świadomości raka piersi! 🎀
Wydział Prawa Uniwersytetu w Białymstoku dołącza do akcji "Różowy październik" i zaprasza wszystkich pracowników oraz studentów na prelekcje prowadzone przez specjalistów z Białostockiego Centrum Onkologii! 👩‍⚕️💬
📅 18 października 2024 r.
📍 ul. Mickiewicza 1, Wydział Prawa, sala 216 (I piętro)
🕛 12:00 – 14:00: Stoisko profilaktyczne z materiałami edukacyjnymi
🕧 12:30 – 13:00: Prelekcja o profilaktyce nowotworowej
🕐 13:00 – 13:30: „Jak dbać o zdrowie – Breast Cancer Unit w BCO” – Joanna Gardocka