Otwarte seminarium doktorskie w Zakładzie Ekonometrii i Statystyki 19 lutego 2019 r.

06.02.2019

Zakład Ekonometrii i Statystyki serdecznie zaprasza na otwarte seminarium doktorskie, podczas którego swoją wstępną koncepcje rozprawy doktorskiej zaprezentuje mgr Grzegorz Koronkiewicz.

Temat wystąpienia: „Rozwój społeczno-gospodarczy gmin w kontekście położenia przy granicach administracyjnych województw”.

Seminarium odbędzie się 19 lutego 2019 (wtorek) o godzinie 15:30 w sali nr 305 na Wydziale Ekonomii i Zarządzania Uniwersytetu w Białymstoku.