Ostateczne przedłużenie terminu zgłoszeń do Rundy T!

Szanowni Państwo,

W związku z licznymi prośbami dotyczącymi terminu przyjmowania zgłoszeń do tegorocznej Rundy T informujemy, że termin przyjmowania zgłoszeń do Rundy T został przedłużony do 30 czerwca 2021. Informujemy również, że podany termin jest już ostateczny. Będziemy bardzo wdzięczni za zamieszczenie informacji o przedłużeniu terminu rekrutacji na stronie Państwa Uczelni oraz przekazanie informacji pracownikom, studentom i doktorantom.

Runda T jest skierowana do przedsiębiorców, startupów, naukowców, uczniów, studentów oraz wszystkich twórców, którzy chcieliby stanąć przed szansą pozyskania inwestora na swój pomysł. Aby wziąć udział w wydarzeniu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie
internetowej Rundy T,dołączyć opis projektu oraz prezentację lub film prezentujący projekt. Autorzy 5 najlepszych projektów z każdej kategorii
zostaną zakwalifikowani do finału oraz otrzymają pakiet cennych i bezpłatnych szkoleń. Prezentacje finałowe będą przedstawiane w formule elevator pitch. W ciągu 3 minut finaliści będą musieli przekonać inwestorów zasiadających w kapitule do swojego pomysłu. Najlepsze projekty zostaną ogłoszone oraz nagrodzone na uroczystym podsumowaniu Rundy T.

Organizatorem Rundy T jest Fundacja Technotalenty.

Współorganizatorem jest Województwo Podlaskie.
Projekt jest realizowany z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu
edukacji ekonomicznej.

Patroni honorowi:

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości,
Narodowe Centrum Badań i Rozwoju,
Marszałek Województwa Podlaskiego, Prezydent
Miasta Białegostoku,
Prezydent Miasta Suwałk,
Prezydent Miasta Ełku,
Prezydent Miasta Łomża,
Rektor Politechniki Białostockiej,
Rektor Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku,
Rektor Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania w Białymstoku,
Rektor Uniwersytetu w Białymstoku,
Rektor Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie,
Rektor Wyższej Szkoły Ekonomicznej w Białymstoku.
Patroni:
Izba Zarządzających Funduszami i Aktywami oraz Naukowa i
Akademicka Sieć Komputerowa.
Partnerzy strategiczni:
Białostocki Park Naukowo-Technologiczny, Park Naukowo-Technologiczny w Ełku, Park Naukowo-Technologiczny Polska-Wschód w Suwałkach Sp. z o.o., Park Przemysłowy Łomża Sp. z o.o. Patroni medialni: TVP3 Białystok, Kurier Poranny, BialystokOnline, Polskie Radio Białystok.

Link do filmu promocyjnego: https://www.youtube.com/watch?v=hnn_sks1o9g
Strona Rundy T: http://technotalenty.pl/rundat2020/