Ogólnopolska Konferencja Naukowa pt. "Kapitał kariery studentów i absolwentów szkół wyższych"

Szanowni Państwo,

Koło Naukowe Ekonomistów INTERKREATOR działające przy Wydziale Ekonomii Uniwersytetu Rzeszowskiego ma zaszczyt zaprosić do udziału w Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej pt. „Kapitał kariery studentów i absolwentów szkół wyższych”, która odbędzie się w dniu
22.11.2018 roku na Wydziale Ekonomii Uniwersytetu Rzeszowskiego.

Celem konferencji jest przedstawienie znaczenia budowania kapitału kariery przez studentów w kontekście udanego wejścia na rynek pracy.

Mamy przyjemność poinformować, że nad wydarzeniem patronat honorowy objęli JM Rektor Uniwersytetu Rzeszowskiego, Biuro KarierUniwersytetu Rzeszowskiego oraz Dyrektor Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Rzeszowie. Patronatem medialnym nasze wydarzenie objęli TVP3 Rzeszów, Katolickie Radio Rzeszów „VIA” oraz Akademickie Radio Uniwersytetu Rzeszowskiego "Feniks".

Będziemy zaszczyceni, jeśli przyjmiecie Państwo nasze zaproszenie.

Karta uczestnictwa

Ulotka konferencyjna