Ogłoszenie OKW nr 16 skierowane do profesorów tytularnych oraz profesorów uczelnianych

Ogłoszenie Okręgowej Komisji Wyborczej nr 16

Okręgowa Komisja Wyborcza nr 16, powołana przez Uczelnianą Komisję Wyborczą, uprzejmie zawiadamia, że w dniu 17 lutego 2020 r. o godzinie 9.00 w sali 301 w budynku Wydziału Ekonomii i Finansów odbędzie się zebranie wyborcze do Kolegium Elektorów w grupie profesorów i profesorów uczelni.

Okręg Komisji Wyborczej nr 16 obejmuje: Wydział Ekonomii i Finansów, Instytut Zarządzania oraz Katedrę Teologii Katolickiej.

Przewodnicząca
Okręgowej Komisji Wyborczej nr 16