Ogłoszenie Okręgowej Komisji Wyborczej nr 4

23.06.2020

Działając na podstawie stosownych uchwał Uczelnianej Komisji Wyborczej zgodnie z obowiązującym harmonogramem zapraszam na zebranie wyborcze w celu wyboru 2 przedstawiciela do Senatu UwB na kadencję 2020-2024 w grupie profesorów i profesorów uczelni. Okręg Komisji Wyborczej nr 4 obejmuje Wydział Ekonomii i Finansów.

Zebranie wyborcze zostanie przeprowadzone w trybie zdalnym w dwóch częściach.

Pierwsza część zebrania wyborczego, której celem jest wyłonienie kandydatów na senatorów, zostanie przeprowadzona dnia 02.07.2020 czerwca o godz. 10.00 na platformie Blackoard Collaborate. Kandydaci na senatorów zobowiązani będą do złożenia przewodniczącej okręgowej komisji wyborczej pisemnej zgody kandydata na kandydowanie do Senatu UwB wraz z oświadczeniem o spełnieniu warunków.

Druga część zebrania wyborczego zostanie przeprowadzona dnia 06.07.2020 o godz. 13.30, na platformie Blackoard Collaborate,z wykorzystaniem systemu Ankieter. Stosowne linki zostaną przesłane drogą mailową osobom uprawnionym.

Przewodnicząca Okręgowej Komisji Wyborczej nr 4
Dr Dorota Roszkowska