Uwaga studenci II roku Ekonomii Stacjonarnej I stopnia

Rozpoczyna się rejestracja na Proseminarium

Specjalność: Rachunkowość i Finanse Przedsiębiorstw

Rejestracja na Proseminarium rozpocznie się od dnia 12.12.2019 r., od godz. 10.00 i trwać będzie do 13.12.2019 r., do godz. 23.00. W tych dniach studenci mają obowiązek zarejestrować się do wybranego przez siebie tutora.

Lista promotorów dla specjalności: Rachunkowość i Finanse Przedsiębiorstw

0300-ES1-2XPSE

Dr hab. R. Przygodzka, prof. UwB

Dr hab. M. Kozłowska-Burdziak, prof. UwB

Dr hab. G. Michalczuk, prof. UwB

Dr hab. R. Dziemianowicz, prof. UwB

Dr hab. D. Wyszkowska

Dr hab. B. Roszkowska-Mądra, prof. UwB

Dr hab. E. Roszkowska, prof. UwB

Dr hab. D. Perło

Oferty seminarium specjalnościowego znajdują się na stronie Wydziału

Osoby, które nie dokonają zapisu w systemie USOSweb decyzją Dziekana będą zapisane administracyjnie.