Oferta pracy - stanowisko Księgowa

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie min. średnie o profilu ekonomicznym, finansowym lub z zakresu rachunkowości,
  • doświadczenie w pracy w księgowości mile widziane,
  • znajomość ustawy o rachunkowości i ustaw podatkowych,
  • dobra znajomość programu MS Excel,
  • dobra znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem,
  • znajomość programu FK Symfonia będzie dodatkowym atutem,
  • dobra organizacja pracy i umiejętność pracy pod presją czasu,
  • rzetelność i samodzielność w działaniu.

profilu ekonomicznym, finansowym lub z zakresu rachunkowości, ekonomicznym, finansowym lub z zakresu rachunkowości

Zakres obowiązków:

  • weryfikacja dokumentów źródłowych pod względem rachunkowym i formalnym zgodnie z obowiązującymi regulacjami prawnymi i podatkowymi,
  • dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych,
  • ewidencja i kontrola rozrachunków z kontrahentami,
  • wsparcie procesu zamknięcia miesiąca i roku,
  • kontrola dokumentów z oddziałów w Norwegii i Szwecji.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • dobrą atmosferę w pracy w zgranym zespole,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Kontakt:

Paulina Butkiewicz

Asystentka Zarządu/Board Assistant

Tel. 695 393 045

Promostal Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Fabryczna 7/29
16-020 Czarna Białostocka

tel: 85 876 86 01

NIP 966-194-80-83