Odwołanie Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy z Rachunkowości dla Studentów Szkół Wyższych

Szanowni Państwo,

zgodnie z zarządzeniem nr 38 Rektora Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu z dnia 24 marca 2020 r. w sprawie zapobiegania rozprzestrzenianiu się wirusa SARS-CoV-2 wśród członków społeczności UMK jesteśmy zobowiązani do odwołania Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy z Rachunkowości dla Studentów Szkół Wyższych. Mamy nadzieję, że przez wzgląd na obecną sytuację na świecie i w Polsce rozumieją Państwo naszą decyzję.

Koordynator ds. Konkursu

Patrycja Stuczyńska