Nowa ekonomia instytucjonalna a nauki o zarządzaniu

19.01.2018

Wyższa Szkoła Bankowa

szkolenia w Wyższej Szkole Bankowej

Szanowni Państwo,
Katedra Zarządzania Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku serdecznie zaprasza do udziału w konferencji naukowej na temat:

"Nowa ekonomia instytucjonalna a nauki o zarządzaniu",

która odbędzie się w dniach 17 - 18 maja 2018 r., w Gdańsku w Hotelu Qubus.

Będzie to 7 edycja konferencji poświęconych problemom nowej ekonomii instytucjonalnej. Odbywają się one w cyklu dwuletnim, przy czym 5 pierwszych odbyło się w WSEPiNM w Kielcach, zaś od 2016 r. ich organizatorem jest WSB w Gdańsku. Plonem wszystkich poprzednich konferencji były obszerne monografie. Konferencja jak zwykle stanowić będzie ważne wydarzenie dla środowiska zajmującego się ekonomią instytucjonalną, w tym także będzie okazją do prezentacji najnowszych rezultatów prowadzonych badań, zarówno tych o charakterze teoretycznym, jak i empirycznym.

Szczegółowe informacje na temat konferencji oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie internetowej.

Liczymy na Państwa udział w naszej konferencji. Prosimy jednocześnie o upowszechnienie na jej temat informacji wśród współpracowników.

Wszelkie pytania, zgłoszenia oraz referaty prosimy kierować na adres: konferencja-nei@wsb.gda.pl.

Łączymy serdeczne pozdrowienia,
Przewodniczący Rady Programowej
Prof. dr hab. Stanisław Rudolf

Zgłoszenia uczestnictwa i tematy referatów prosimy przesyłać do 28.02.2018. Wszelkie pytania, zgłoszenia oraz referaty prosimy kierować na adres konferencja-nei@wsb.gda.pl.

Facebook Instagram YouTube