"Nauka i Biznes – Wspólne Wyzwania”

08.01.2020

Serdecznie Państwa zapraszamy na kolejną, szóstą międzynarodową konferencję z cyklu "Nauka i Biznes – Wspólne Wyzwania” organizowaną przez dwa ośrodki naukowe: Uniwersytet Szczeciński i Akademię Górniczo Hutniczą im. Stanisława Staszica w Krakowie.

Szósta edycja Konferencji odbędzie się na Wydziale Ekonomii, Finansów i Zarządzania w Szczecinie (ul.Mickiewicza 64), w piątek 5 czerwca 2020r.

Oferujemy możliwość publikacji: w jednym z indeksowanych czasopism (40 pkt, 20 pkt) lub monografiach w wydawnictwach zarejestrowanych na listach MNiSW (200 pkt lub 80 pkt). Pełna informacja na stronie internetowej Konferencji.

Celem konferencji – oprócz dyskusji, wymiany wiedzy i doświadczeń – jest stworzenie wspólnej platformy (B2B & S2B) łączącej naukę z biznesem, a co za tym idzie, integrującej przedstawicieli środowisk nauki i biznesu. Konferencja będzie składać się z dwóch części: naukowej oraz biznesowej.

Oprócz prezentacji wyników badań naukowych i prowadzenia dyskusji w interdyscyplinarnym i międzynarodowym środowisku naukowców i praktyków, obok tradycyjnych sesji panelowych, odbywać się będą moderowane spotkania oraz networking z przedsiębiorcami, organizacjami otoczenia biznesu, a także przedstawicielami izb gospodarczych i władz lokalnych.

Terminarz konferencyjny:

Rejestracja na konferencję i nadsyłania tytułów i streszczeń artykułów do: 30 marca 2020r.

Wpłaty do: 15 kwietnia 2020r.

Konferencja: 5 czerwca 2020r.

Termin nadsyłania pełnych tekstów do: 15 lipca 2020r.

Wydanie publikacji: 2021r.

Możliwość wystawienia faktury za 2019 rokkonieczne szybkie zgłoszenie.

Szczegółowe informacje na temat Konferencji dostępne są na stronie: http://b2b.usz.edu.pl

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych - usz.edu.pl/rodo