Myślisz o budowaniu własnego biznesu?

27.04.2023

Myślisz o budowaniu własnego biznesu? A może chcesz stworzyć silną markę o pozytywnym wizerunku? Jeśli tak, to warto spędzić poniedziałkowy wieczór na spotkaniu dla młodych osób, które chcą się rozwijać.

Studenckie Forum Business Centre Club zaprasza na kolejną edycję wydarzenia "biznesujeMy. Już 15 maja odbędzie się event poświęcony tematyce biznesu i marketingu. Prelegenci podzielą się swoją wiedzą i zdobytym doświadczeniem. Przedsiębiorca Karol Michalski opowie o pierwszych krokach w budowaniu biznesu. Katarzyna Zontak podzieli się swoją wiedzą na temat social medialnej siły dla biznesu i opowie jak robić to dobrze, natomiast Robert Sieńko zdradzi jak wykorzystać potencjał tkwiący w portalu LinkedIn oraz jak skutecznie budować sieć kontaktów.

Wydarzenie odbędzie się 15 maja o godzinie 18:00 w secret location. Dokładne miejsce zostanie podane wkrótce na wydarzeniu - https://facebook.com/events/s/biznesujemy2-jak-budowac-marke/3581657535438188/ Chętni muszą się wcześniej zapisać poprzez stronę Evenea - app.evenea.pl/event/biznesujemy2/

Partnerami wydarzenia są: Akademicki Inkubator Politechniki Białostockiej, Samorząd Studentów Politechniki Białostockiej i Parlament Studencki Uniwersytetu w Białymstoku.