Możliwość wzięcia udziału w cyklu coachingu i webinariów w ramach Startup School projektu CAROTS (Program Interreg BSR).

11.12.2020

W ramach projektu CAROTS EU-Interreg organizowany jest cykl coachingu i webinariów w formie STARTUP SCHOOL skierowany do naukowców i inżynierów zainteresowanych odkryciem swego potencjału przedsiębiorczości.

Od 1 grudnia 2020 do 31 stycznia 2021 r. naukowcy i inżynierowie, którzy są zatrudnieni na uniwersytecie lub w innej instytucji badawczej oraz mają pomysł na nową firmę usługową, mogą aplikować w ramach projektu. Obok szeregu wydarzeń uczestnicy otrzymają możliwość dołączenia do europejskiej sieci odnoszących sukcesy firm usługowych. Comiesięczne webinaria rozpoczną się w marcu 2021 r. i potrwają do czerwca 2021 r.

Szczegóły w załączonych materiałach oraz na stronie: http://www.carots.eu/startup_school

Do pobrania:

PR_CAROTS_Startup School