Szanowni Państwo,

Ministerstwo Spraw Zagranicznych rozpoczęło nabór na aplikację dyplomatyczno-konsularną 2018, która przygotowuje do pracy w polskiej dyplomacji. Podjęcie aplikacji wiąże się z zatrudnieniem w Ministerstwie Spraw Zagranicznych na czas określony 1 roku. Aplikacja, po zdanym egzaminie, umożliwia uzyskanie stopnia dyplomatycznego oraz podjęcie obowiązków członka służby zagranicznej. Po ukończeniu aplikacji jej uczestnicy zostaną skierowani do pracy w placówkach zagranicznych RP. Termin składania dokumentów upływa 31 sierpnia 2017 r.

Zwracamy się z uprzejmą prośbą o rozpowszechnienie załączonego ogłoszenia z grafiką wśród studentów Państwa uczelni, organizacji studenckich, a także zamieszczenia załączonego klikalnego banera na Państwa stronach. Będziemy wdzięczni za wszelkie wsparcie w promocji tego wydarzenia oraz informacji zwrotnej w celu koordynacji komunikacji ADK 2018.

W razie jakichkolwiek wątpliwości w kwestiach rekrutacyjnych, proszę o kontakt z p. Marią Morzycką-Markowską (mejl: maria.morzycka-markowska@msz.gov.pl tel. 22 523 87 66).

Z poważaniem,

NK