Międzynarodowy Kongres Controlling Intelligence Adventure - krótki termin nadsyłania zgłoszeń!

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy na XVI Kongres ICV POLSKA (CIA 2022), podczas którego podejmujemy wyzwanie przedyskutowania zagadnień ważnych dla przyszłości finansów i controllingu jak: zwinność, zrównoważony rozwój, serwicyzacja i digitalizacja.

Temat główny Kongresu to: Future Trends in Finance and Controlling: Agility, Sustainability, Digitization. Naszymi gośćmi będą światowej sławy prelegenci (m.in. z cenionych europejskich uniwersytetów i firm konsultingowych – dr Rita Niedermayr, Marie-Luise Lehmann, Stefan Tobias) oraz przedstawiciele firm wykorzystujących innowacyjne technologie.

By wziąć udział w Kongresie online, mogą Państwo zgłosić swoje uczestnictwo na dwa sposoby:

- za pomocą załączonego formularza – po wypełnieniu prosimy odesłać skan mailem na adres podany na formularzu,

- za pomocą formularza online Zapisz się na XVI Kongres ICV POLSKA, Poznań 10-11 października (controllingintelligenceadventure.pl)

(opłata nie zostanie naliczona), wpisując w rubryce „Stanowisko” - „Student”.

Do pobrania:

Link do strony wydarzenia