Międzynarodowe studia Erasmus+

Drodzy Studenci!

Rozpoczynamy rekrutację dodatkową w ramach Programu Erasmus+ na semestr letni roku akademickiego 2020/21.

Długie godziny przed komputerem nie muszą być nudne.
Z uwagi na sytuację epidemiczną program Erasmus+ jest realizowany również w wersji online – bez konieczności wyjazdu za granicę smile. To świetna alternatywa, aby oswoić się przed wyjazdem za granicę w przyszłości.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie informacyjne na platformie MS Teams w dniu 6 listopada 2020 o godz. 10:00 r. (Dołącz do spotkania (zespołu) wpisując kod: ald81je).

Erasmus+ Zmienia życie. Otwiera umysły.

Wydziałowy zespołu ds. programu Erasmus+