Międzynarodowa dydaktyka, wydłużony termin zapisów

Drodzy Studenci,

Wychodząc naprzeciw zmianom jakie pandemia Covid-19 dokonała w sferze akademickiej wydłużamy zapisy na zajęcia prowadzone w ramach projektu „Międzynarodowa dydaktyka”.

Szczegółowa lista przedmiotów do wyboru oraz rozkład zajęć prowadzonych w języku angielskim znajduje się w zakładce pod linkiem. Zapisy odbywają się drogą mailową - m.mak@uwb.edu.pl - oraz poprzez czat Teams u mgr. Mariusza Maka. Termin zgłoszeń 15-19 marca.

Dydaktykę polecają i wspierają

Wydziałowy zespół ds. umiędzynarodowienia