Międzynarodowa dydaktyka dla każdego – studenckie spotkania w sieci.

Dear Student,

Długie godziny przed komputerem nie muszą być nudne, wręcz przeciwnie – mogą obfitować w naukę języka angielskiego i międzynarodowe spotkania online.

Zapraszam na pierwsze spotkanie z cyklu Studenckie spotkania w sieci, na którym Wasze koleżanki i Wasi koledzy opowiedzą o swoich doświadczeniach z zaliczonych sesji za granicą oraz podzielą się pomysłami na inwestowanie wolnego czasu.

Przygotuj coś ciepłego do picia :-) i dołącz do Nas.

Spotkanie odbędzie się na platformie MS Teams w dniu 27 stycznia 2021 r. o godz. 16:30 (Dołącz do spotkania (zespołu) wpisując kod: eebg59r). Spotkanie poprowadzi mgr Mariusz Mak.

Wydziałowy zespół ds. umiędzynarodowienia