Legia Akademicka - szkolenie z modułu podoficerskiego 20-21.05.2023 r.

15.05.2023

Szanowni Państwo, Uniwersytet w Białymstoku przystąpił do projektu MON w ramach Szkoły Legii Akademickiej (część teoretyczna modułu
podoficerskiego). W związku z powyższym w dniach 20-21.05.2023 r. od godziny 8.00 odbędzie się szkolenie teoretyczne modułu podoficerskiego, zostanie przeprowadzone w budynku Wydziału Ekonomii i Finansów przy ul. Warszawskiej 63, 15-062. Czas szkolenia to 13 godzin szkolenia programowego + 2 godziny egzamin, razem 15 godzin.

Warunkiem przystąpienia do zajęć jest posiadanie stopnia wojskowego w korpusie szeregowych.

Zainteresowanych prosimy o kontakt pod numerem 261-389-292.