KURSY JĘZYKOWE

GLOTTA - Uniwersyteckie Centrum Nauki Języków Obcych zaprasza na KURSY JĘZYKA ANGIELSKIEGO I ROSYJSKIEGO (ogólne i certyfikatowe z możliwością zdawania egzaminu TELC na miejscu).

Szczegółowe informacje na stronie Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych UwB uwb.edu.pl/spnjo w zakładce: Kursy językowe GLOTTA.

Przepraszam jeśli wysyłam tę wiadomość do osób nie zajmujących się zamieszczaniem takich informacji, jednak korzystam z adresów, które znalazłam na stronach wydziałów. W miarę możliwości proszę o przekazanie tej wiadomości do administratorów stron internetowych.

Z góry bardzo dziękuję.

Pozdrawiam,

Małgorzata Szachowicz

(Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych UwB)