Kursy intensywne dla studentów na Polytechnic Institute of Braganca

18.09.2023

Polytechnic Institute of Braganca (Portugalia) zaprasza studentów na następujące kursy intensywne (Blended Intensive Programs):

Challenge-Based Innovation (6 ECTS)
Creativity for Inclusion (6 ECTS )
Digital Manufacturing (6 ECTS )
Emotional Education (6 ECTS )
Machine Learning for Data Science (6 ECTS )

Więcej informacji o kursach: https://portal3.ipb.pt/uploads/GRI/2324S1_ipb_bip_v3.pdf

Informacji na temat zasad rekrutacji i finansowania udziala koordynator wydziałowy Erasmus+  mgr Marta Kosińska m.kosinska@uwb.edu.pl lub dr Edyta Sidorczuk-Pietraszko  (e.sidorczuk@uwb.edu.pl), a także Dział Współpracy Międzynarodowej - mgr Magdalena Tkaczuk.