Kurs udzielania pierwszej pomocy

Hej! Jesteśmy grupą uczniów XI Liceum Ogólnokształcącego w Białymstoku. Naszym projektem chcemy pokazać młodym osobom jak ważna jest pierwsza pomoc jak i umiejętność poprawnego wykorzystania jej w przypadku potrzeby. Podczas zajęć uczestnicy zobaczą różne techniki ratowania życia drugiej osoby jak i w postaci ćwiczeń sami będą mogli spróbować swoich sił. Podczas zajęć przedstawimy kroki BLS, RKO I co zrobić z osobą która zemdlała lub zakrztusiła się. Wiele młodych osób boi się udzielać pierwszej pomocy myśląc ,że może bardziej uszkodzić osobę poszkodowaną poprzez nasz projekt podczas którego damy możliwość przećwiczenia materiału chcemy zniwelować strach przed udzieleniem pierwszej pomocy a zwiększyć chęć jej udzielenia.

Serdecznie zapraszamy na nasz Instagram: