Konkurs: Współpraca Międzynarodowa Województwa Podlaskiego – Analiza Swot

Ogłoszenie

Wydział Ekonomii i Finansów Uniwersytetu w Białymstoku serdecznie zaprasza wszystkich studentów uczelni wyższych w województwie podlaskim do udziału w konkursie pt.

WSPÓŁPRACA MIĘDZYNARODOWA WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO – ANALIZA SWOT

• Rejestracja
    Każda drużyna powinna składać się z 3 lub 4 osób. Każdy uczestnik rejestruje się osobno wyznaczając jednego lidera drużyny. Rejestracja drużyn odbywa się na podstawie formularza:

• Zadanie konkursowe
    Zadanie polega na opracowaniu minimum 20 elementów fragmentu analizy SWOT (jednej z części SWOT wskazanej przez Organizatora, tj.: S – silne strony, W – słabe strony, O – szanse lub T – zagrożenia) w obszarze współpracy międzynarodowej województwa podlaskiego.
  • W ramach konkursu przygotowano atrakcyjne nagrody w postaci:
    - biletów na wydarzenia organizowane przez Operę i Filharmonię Podlaską
    - voucherów do wykorzystania w Soodi Pierogarnia
    - voucherów do wykorzystania w Jaga Pizza
    - bony na zakupy w Dr Tusz
    - kosze podarunkowe sponsorowane przez Arhelan

• Harmonogram
    03.2021 r.– rozpoczęcie konkursu
    11.04.2021 r.– koniec terminu nadsyłania prac
    23.04.2021 r.– ogłoszenie wyników

• Partnerami konkursu są Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego oraz Fundacja Promocji Rozwoju Podlasia.