Konkurs Project Master - OSTATNI TYDZIEŃ ZGŁOSZEŃ

Został już ostatni tydzień na wysyłanie prac z zarządzania projektami i wygranie atrakcyjnych nagród!

W imieniu Stowarzyszenia IPMA Polska oraz Kapituły Konkursu „Project Master”, zapraszamy Studentów do nadsyłania prac licencjackich, magisterskich, podyplomowych i doktorskich do konkursu na najlepszą pracę z zakresu zarządzania projektami!

Udział w Project Master to doskonała okazja do promocji swoich badań i osiągnięć w zakresie tematyki zarządzania projektami. W konkursie nagradzani są zarówno studenci jak i promotorzy prac.

Korzyści i nagrody:

• voucher na certyfikację IPMA-D do wykorzystania w ciągu 12 miesięcy dla autora najlepszej pracy licencjackiej, magisterskiej, podyplomowej oraz doktorskiej,
  • roczne członkostwo w IPMA Polska,
  • udział w Warsztatach Young Crew,
  • udział w Seminarium PM-Edukacja
  • ogłoszenie Zwycięzców, Wyróżnionych oraz Promotorów na stronie www.ipma.ploraz w mediach społecznościowych IPMA

Patronat honorowy nad konkursem sprawują:

Termin nadsyłania prac upływa z dniem 7 października 2018 r.

Szczegóły konkursu na stronie: http://www.projectmaster.ipma.pl/