Konkurs Olimpiada Geopolityczna 2019 oraz gra strategiczna "Gry wojenne" - zaproszenie do udziału.

Szanowni Państwo,

Polskie Towarzystwo Geopolityczne z siedzibą w Krakowie zaprasza wszystkich zainteresowanych tematyką geopolityczną studentów, absolwentów i doktorantów (z Uczelni w całej Polsce) w szczególności z kierunków: geografii, historii, nauk o bezpieczeństwie i nauk politycznych, filozofii, socjologii oraz zarządzania do udziału w dorocznym konkursie o charakterze międzynarodowym "Olimpiada Geopolityczna". W tym roku odbędzie się II edycja konkursu.

Uczestnicy mogą brać udział reprezentując swoją szkołę/uczelnię lub indywidualnie. Aby wziąć udział należy zapoznać się z regulaminem, który można znaleźć na naszej stronie internetowej pod poniższym linkiem: http://ptg.edu.pl/olimpiada/

Zapisy i zgłoszenia do każdej edycji konkursu trwają do 30 kwietnia i można ich dokonać poprzez wysłanie wypełnionej karty zgłoszeniowej (załącznik nr 1 Regulaminu) na adres ptg@ptg.edu.pl wraz z potwierdzeniem wpłaty darowizny na organizację konkursu w wysokości 70 zł na konto Towarzystwa.

Szczegóły na stronie internetowej pod wskazanym powyżej linkiem.

Naszej Olimpiadzie towarzyszy także impreza "Gry Wojenne" – tworzona wspólnie z Fundacją Underground, do udziału w której również serdecznie zapraszamy. Szczegóły na ten temat mogą Państwo znaleźć tutaj: https://fundacjaunderground.pl/gry

W imieniu Polskiego Towarzystwa Geopolitycznego uprzejmie proszę o możliwość rozpowszechnienia informacji o powyższych wydarzeniach w ramach Wydziałów, Instytutów, Katedr i Kół Naukowych funkcjonujących w ramach Państwa Uczelni.

W razie pytań proszę o kontakt pod niniejszym adresem mailowym ptg@ptg.edu.pl

Z poważaniem,

dr Natalia Adamczyk