Konkurs o Nagrodę im. dr. Pawła Stępki 2024

Szanowni Państwo,

Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji wraz z Wydziałami Uniwersytetu Warszawskiego: Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii oraz Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych po raz kolejny mają zaszczyt organizować Konkurs o Nagrodę im. Pawła Stępki.

Celem Konkursu jest uczczenie pamięci dr. Pawła Stępki –  medioznawcy i zasłużonego pracownika KRRiT – poprzez wyróżnienie interesujących i wartościowych rozpraw doktorskich, ich autorów oraz autorów wydawnictw naukowych i popularnonaukowych dotyczących mediów elektronicznych.

Zgłoszone w Konkursie prace oceniane będą przez Kapitułę Nagrody, w której skład wchodzą przedstawiciele środowisk akademickich, naukowych i społecznych związanych
z mediami elektronicznymi, reprezentanci mediów oraz przedstawiciele rodziny Patrona Nagrody. W roku 2024 Nagroda zostanie przyznana po raz trzynasty.

Zwracam się do Państwa z prośbą o jak najszersze rozpowszechnienie naszego Konkursu
w Państwa Instytucji wśród osób, które uzyskały stopień doktora. Proszę też o zachęcenie
do udziału w Konkursie. Jeżeli zauważycie Państwo również ciekawe publikacje spełniające kryteria określone w Regulaminie Konkursu, to zachęcam do poinformowania ich autorów i wydawców o możliwości zgłoszenia tych prac do Konkursu.

Regulaminu Konkursu jest również zamieszczony na stronie internetowej KRRiT www.krrit.gov.pl w zakładce Nagroda im. dr. Pawła Stępki. Wszelkie pytania dotyczące konkursu prosimy kierować na adres kapitula@krrit.gov.pl.

Zgłoszenia prac do Konkursu prosimy nadsyłać na adres kapituły do 31 marca 2024 r.

Regulamin konkursu 882.01KB [ .pdf ]