Konkurs o Nagrodę Centrum Pieniądza NBP - II edycja

Szanowni Państwo,

przypominamy o trwającej II edycji Konkursu o Nagrodę Centrum Pieniądza NBP za najlepszą pracę magisterską z zakresu historii społeczno-gospodarczej, obronioną w 2021 roku.

Mamy nadzieję, że szeroki zakres tematyczny Konkursu zachęci studentów i młodych adeptów polskich uczelni do rozwijania zainteresowań zagadnieniami z zakresu historii pieniądza i bankowości, dziejów gospodarczo-społecznych i myśli ekonomicznej. Wierzymy, że udział w tym Konkursie będzie wnosić istotny i wartościowy wkład w edukację ekonomiczną Polaków, wypełniając misję, jaką z powodzeniem od wielu lat realizuje Narodowy Bank Polski.

Będziemy zobowiązani za upowszechnienie informacji o Konkursie zarówno wśród Państwa pracowników naukowo-dydaktycznych, jak i wśród absolwentów, których ubiegłoroczne prace magisterskie poświęcone były historii społeczno-gospodarczej. Serdecznie zapraszamy do nadsyłania prac w nieprzekraczalnym terminie do dnia 1 października 2022 r.

Szczegółowe informacje, regulamin konkursu i formularz zgłoszenia pracy magisterskiej znajdą Państwo na stronie: www.cpnbp.pl/konkurs.

Zespół Centrum Pieniądza NBP