Konkurs na stanowisko ASYSTENTA

16.05.2023

Konkurs na  stanowisko asystenta w grupie pracowników badawczo-dydaktycznych w dziedzinie nauk społecznych w dyscyplinie ekonomia i finanse, w Katedrze Ekonomii Politycznej, w Zakładzie Ekonomii Instytucjonalnej Wydziału Ekonomii i Finansów

Białystok, 11.07.2023 r.

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU NA STANOWISKO ASYSTENTA

w grupie pracowników badawczo-dydaktycznych w dziedzinie nauk społecznych

w dyscyplinie ekonomia i finanse

w Katedrze Ekonomii Politycznej, Zakładzie Ekonomii Instytucjonalnej

Przewodnicząca Komisji Konkursowej uprzejmie informuje, że w konkursie na stanowisko asystenta w Katedrze Ekonomii Politycznej  Zakładzie Ekonomii Instytucjonalnej  na Wydziale Ekonomii i Finansów ogłoszonym w dniu  16 maja  2023 r. pozytywną opinię Komisji Konkursowej otrzymał:

Mgr Mateusz Borkowski

Rozstrzygnięcie konkursu nie jest równoznaczne z nawiązaniem stosunku pracy z Uniwersytetem w Białymstoku. Ostateczną decyzję podejmie J.M. Rektor po zapoznaniu się ze stanowiskiem Rady Wydziału Ekonomii i Finansów UwB.