Konkurs na najlepszą pracę magisterską z zakresu ekonomii instytucjonalnej z lat 2021-2022 organizowanego przez Stowarzyszenie „Forum Myśli Instytucjonalnej”

Szanowni Państwo,

przedłużamy termin składania prac w ramach drugiej edycji konkursu na najlepsze prace magisterskie z zakresu ekonomii instytucjonalnej obronione w latach 2021-2022. Do konkursu można zgłaszać prace obronione na krajowych uczelniach w 2021 lub 2022 roku w terminie do 31 grudnia 2022 roku.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do dnia 31 stycznia 2023 roku. W załączeniu znajdziecie Państwo regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy. Informacje o konkursie można także znaleźć na stronie forum w zakładce "KONKURS" (http://forummi.pl/konkurs-forum/).

Prosimy o upowszechnianie informacji o konkursie na Państwa uczelniach i wśród osób, które mogłyby być zainteresowane.