Konkurs. AI in ESG Investing. Zaproszenie na webinarium wprowadzające (19 stycznia, godz. 16)

Serdecznie zapraszam do udziału w spotkaniu inauguracyjnym nową inicjatywę CFA Society Poland oraz Fundacji QuantFin - konkurs AI in ESG Investing przeznaczony dla studentów kierunków ekonomicznych zainteresowanych tematyką ESG. W konkursie będą brali udział studenci z całego regionu CEE, jest to zatem świetna okazja, by zweryfikować swoją wiedzę i kompetencje z kolegami z zagranicy.

Oficjalna strona konkursu: esgcompetition.com

Webinarium poświęcone głównym zasadom konkursowym odbędzie się w najbliższy wtorek, 19 stycznia o godz. 16. Zapraszamy do udziału pod linkiem: