Konferencja SKN 2020

04.02.2020

Szanowni Państwo,
w imieniu organizatorów OGÓLNOPOLSKIEJ KONFERENCJI STUDENCKICH KÓŁ NAUKOWYCH „Zagadnienia kultury fizycznej i zdrowia w badaniach młodych naukowców" serdecznie zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu Studentów oraz ich Opiekunów.
Konferencja odbędzie się w dn. 29 maja 2020 roku w Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie.

Adres mailowy konferencyjny: skn.konferencja@onet.pl

Serdecznie zachęcamy do zgłaszania uczestnictwa w konferencji.

Do pobrania:

SKN Konferencja 2020 komunikat