Konferencja SKAD 2019

Szanowni Państwo,

w imieniu Komitetu Naukowego oraz Komitetu Organizacyjnego zapraszam na XXVIII Konferencję Naukową Sekcji Klasyfikacji i Analizy Danych PTS (XXXIII Konferencja Taksonomiczna) nt. Klasyfikacja i analiza danych - teoria i zastosowania, organizowaną przez Sekcję Klasyfikacji i Analizy Danych Polskiego Towarzystwa Statystycznego oraz Instytut Ekonometrii i Statystyki Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego. Szczegółowe informacje o konferencji znajdują się w załączonej ulotce.

Do pobrania:

Ulotka