Konferencja Perspektywa

Szanowni Państwo,

Studenckie Koło Naukowe Bankowości UMK już po raz siódmy organizuje Ogólnopolską Konferencję Naukową Perspektywa- wyzwania współczesnej bankowości, finansów i gospodarki. Konferencja odbędzie się 29 maja 2020 r. na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Koszt uczestnictwa wynosi 150 zł/osobę.

Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów (I, II stopnia oraz studiów doktoranckich) do uczestnictwa.

Zachęcamy również do obserwowania naszego wydarzenia na Facebooku. Wydarzenie zawiera wszystkie szczegółowe informacje dotyczące Konferencji.

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/136783107518942/