Konferencja Naukowa z cyklu „Sukcesy i wyzwania w naukach o zarządzaniu. Od tradycji do współczesności” pt. Współczesne kontynuacje dorobku Edwina Hauswalda”

15.01.2018

Szanowni Państwo,

mamy ogromny zaszczyt zaprosić na II Konferencję Naukową z cyklu „_SUKCESY I WYZWANIA W NAUKACH O ZARZĄDZANIU. OD TRADYCJI DO

WSPÓŁCZESNOŚCI” _pt._ WSPÓŁCZESNE KONTYNUACJE DOROBKU EDWINA HAUSWALDA” _organizowaną przez WYŻSZĄ SZKOŁĘ BIZNESU W DĄBROWIE

GÓRNICZEJ WRAZ Z WYDZIAŁEM ZARZĄDZANIA POLITECHNIKI WARSZAWSKIEJ I TOWARZYSTWEM NAUKOWYM ORGANIZACJI I KIEROWNICTWA O / DĄBROWA GÓRNICZA

w dniach 8-9 MARCA 2018 ROKU.

Celem konferencji jest przegląd fundamentalnych zagadnień współczesnego zarządzania, nowoczesnych koncepcji i metod

zarządzania oraz perspektyw rozwojowych i kierunków badań na przyszłość, jak również możliwości ich zastosowania w praktyce.

Tegoroczna konferencja nawiązuje do pracy i dorobku Edwina Hauswalda – specjalisty w zakresie maszynoznawstwa i organizacji.

Nadesłane opracowania, które otrzymają pozytywną recenzję, będą publikowane w czasopismach:

* „PRZEGLĄD ORGANIZACJI” (lista B MNiSW 13 pkt)

* „EKONOMIKA I ORGANIZACJA PRZEDSIĘBIORSTWA” (lista B MNiSW 12 pkt)

* „FORUM SCIENTIAE OECONOMIA” (lista B MNiSW 7 pkt; publikacja w jęz. angielskim)

* „FOUNDATION OF MANAGEMENT – INTERNATIONAL JOURNAL” (lista B MNiSW 10 pkt; publikacja w jęz. angielskim)

* „ENGINEERING MANAGEMENT IN PRODUCTION AND SERVICES” (11 pkt; publikacja w jęz. angielskim)

* „ZARZĄDZANIE. TEORIA I PRAKTYKA/MANAGEMENT. THEORY & PRACTICE” (lista B MNiSW 5 pkt)

lub * MONOGRAFII POKONFERENCYJNEJ (5 pkt)

Pełne informacje dotyczące konferencji dostępne są na stronie WWW.WSB.EDU.PL/SUKCESYIWYZWANIA2018 oraz w ZAŁĄCZONEJ ULOTCE.

Zgłoszenia uczestnictwa należy dokonywać poprzez FORMULARZ REJESTRACYJNY zamieszczony na STRONIE INTERNETOWEJ KONFERENCJI pod

adresem: WWW.WSB.EDU.PL/SUKCESYIWYZWANIA2018.