Konferencja Naukowa Problemy ekonomii, polityki ekonomicznej i finansów publicznych - Karpacz, 5 - 7 września 2018

Szanowni Państwo,

wraz z pracownikami Katedry Ekonomii i Polityki Ekonomicznej po raz kolejny mam zaszczyt zaprosić Państwa do wzięcia udziału w

XXIII Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej

„PROBLEMY EKONOMII, POLITYKI EKONOMICZNEJ I FINANSÓW PUBLICZNYCH”

Merytoryczny zakres konferencji został podporządkowany szeroko pojętym problemom ekonomii, polityki ekonomicznej i finansów publicznych, w wymiarze lokalnym, regionalnym, krajowym i międzynarodowym. We współczesnym świecie wspomniana problematyka jest wyraźną determinantą działalności społeczno-ekonomicznej człowieka, co oznacza, że podmioty gospodarujące powinny uwzględniać wpływ i znaczenie problemów występujących w ramach realizacji polityki ekonomicznej na skuteczne i efektywne prowadzenie swej działalności.

Tradycyjnie, wzorem lat ubiegłych, pragniemy gościć w Karpaczu przedstawicieli różnych ośrodków naukowych. Konferencja stanowi forum wymiany myśli ekonomicznej znamienitych reprezentantów świata nauki i praktyki w sferze badań teoretycznych i empirycznych obszarze określonym jej merytorycznym zakresem.

Głównym celem Konferencji jest prezentacja dorobku poświęconego wieloaspektowemu spektrum zagadnień naukowo-badawczych związanych z mikro- i makroekonomią, finansami publicznymi i polityką ekonomiczną oraz z funkcjonowaniem gospodarki w różnych jej płaszczyznach.

Nadesłane przez Państwa referaty, po uzyskaniu pozytywnej recenzji naukowej, zostaną zamieszczone w publikacji – Prace Naukowe Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu (10 punktów wg Komunikatu MNiSW z 26.01.2017 r.).

Bardzo serdecznie Państwa zapraszamy do udziału w naszej Konferencji i zachęcamy do rozpropagowania niniejszej informacji wśród swoich współpracowników.

prof. zw. dr hab. Jerzy Sokołowski

Kierownik Katedry Ekonomii i Polityki Ekonomicznej