Konferencja Koła Naukowego Analizy Danych Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie

Dla Uczestników

VIII Ogólnopolska Konferencja Naukowa "Narzędzia Analityczne w Naukach Ekonomicznych" odbędzie się w dniach 2-3 kwietnia 2019 r. na terenie Kampusu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, ul. Rakowicka 27.

W celu uzyskania bieżących informacji zapraszamy do odwiedzenia fanpage’u Konferencji: https://www.facebook.com/nawne/

Ponadto, informujemy iż:

• Nie pobieramy żadnych opłat, uczestnictwo w Konferencji jest bezpłatne!
  • Organizatorzy zapewniają przerwy kawowe podczas Konferencji.

Warunki uczestnictwa:

• Referentami prac mogą być studenci lub doktoranci. Współautorem referatu może być pracownik naukowy.
  • Na podstawie treści przesłanych formularzy zgłoszeniowych Organizatorzy dokonają oceny proponowanych wystąpień. W związku z tym, streszczenie referatu zawarte w formularzu powinno mieć objętość minimum 1300 znaków i zawierać informacje o celach badawczych pracy oraz krótki opis metodyki wykorzystanej dla ich realizacji. Lista osób wraz z tytułami referatów zakwalifikowanych na Konferencję zostanie zamieszczona na stronie.
  • Forma prezentacji jest ustna ,a czas przeznaczony na nią nie może przekroczyć 10 minut. Referat można wygłosić w języku polskim lub angielskim. Dodatkowo referent może się wspomóc prezentacją multimedialną. konferencja.nawne@gmail.com
  • Istnieje możliwość opublikowania pracy powstałej na bazie planowanego referatu w monografii pokonferencyjnej, wymogi redakcyjne zostały zamieszczone poniżej.

Zgłoszenia na konferencję prosimy przesyłać poprzez formularz dostępny pod tym linkiem: Formularz kwalifikacyjny

W celu uzyskania dalszych informacji zachęcamy do zapoznania się z Regulaminem Konferencji.

źródło: http://www.nawne.uek.krakow.pl/