Konferencja Elektroniczne Zarzadzanie Dokumentami dla uczelni już 20 października w Krakowie

Szanowni Państwo,

W imieniu PCG Academia i WEBCON, zapraszamy Państwa do udziału w konferencji zatytułowanej „EZDAY – przegląd najlepszych praktyk związanych z wykorzystaniem platformy WEBCON BPS w szkolnictwie wyższym”.

Wydarzenie odbędzie się 20-go października 2022 roku w Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej „Manggha” w Krakowie. Konferencja jest skierowana do wszystkich osób zainteresowanych tematyką elektronicznego zarządzania dokumentacją – przedstawicieli uczelnianej administracji, działów IT oraz władz szkół wyższych.

W ramach konferencji zaplanowaliśmy dla Państwa następujące sesje:
Wspólne wystąpienie Prezesów PCG i WEBCON – Łukasza Nowaka i Łukasza Wróbla, poświęcone kierunkom rozwoju platformy WEBCON BPS na rynku edukacyjnym.
✅ Debata ekspercka na temat formalnych i organizacyjnych aspektów wdrażania elektronicznej teczki studenta, pod przewodnictwem pana Piotra Szumlińskiego, Dyrektora Centrum Dydaktyki, Uniwersytetu Jagiellońskiego.
✅ Przegląd najlepszych praktyk w zakresie użycia platformy WEBCON BPS w trzech uczelniach o różnym profilu i strukturze właścicielskiej: Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie, Gdańskim Uniwersytecie Medycznym oraz w Collegium Civitas.
✅ Prezentacja produktów i usług wytworzonych w oparciu o technologię WEBCON, rozwiązujących konkretne wyzwania występujące w szkołach wyższych – Ocena Pracownicza, E-Teczka Studenta, Erasmus Without Paper, Rekrutacja Kandydatów na Studia, oraz integracja z EZD RP.

Udział w konferencji jest bezpłatny, ale wymaga potwierdzenia przez Organizatora. Rejestracji należy dokonywać elektronicznie, za pośrednictwem strony internetowej konferencji. Ze względu na ograniczenia logistyczne dysponujemy jedynie 150 miejscami. O skutecznej rejestracji zadecyduje kolejność zgłoszeń.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z Biurem Projektu pod adresem e-mail info@pcgacademia.pl lub pod numerem telefonu +48 669 917 029.