Kolejny udany występ biegaczy z WEiZ

16.05.2017

Troje pracowników Wydziału Ekonomii i Zarządzania reprezentowało Uniwersytet podczas biegu Białystok City Run, który odbył się 14 maja 2017 roku. W stawce 796 zawodników zajęli bardzo wysokie miejsca. Dariusz Perło był 34 w klasyfikacji generalnej, a w swojej grupie wiekowej zajął 4. miejsce. Był też najszybszy spośród wszystkich pracowników naszej uczelni startujących na tym dystansie z czasem 21,09 min. Również 4. miejsce w swojej grupie wiekowej zajęła Dorota Perło z czasem 24,12 min. Także bardzo wysoką 11. pozycję w swojej kategorii wiekowej z czasem 25.30 zajęła Julita Fiedorczuk. Już 11 czerwca odbędzie się trzecia edycja sztafety maratońskiej Electrum Ekiden, podczas której nasi biegacze powalczą o powtórzenie sukcesu sprzed roku, kiedy to zdobyli puchar za trzecie miejsce w klasyfikacji firmowej. Trzymamy kciuki.