Kochani Akademicy!!! (Studenci, Naukowcy, Pracownicy administracyjni), ogłaszamy oficjalne otwarcie "Kreatornii relaksu i sukcesu" !!!!

Kochani Akademicy!!!
(Studenci, Naukowcy, Pracownicy administracyjni),

ogłaszamy oficjalne otwarcie
"Kreatornii relaksu i sukcesu" !!!!

Zachęcamy do korzystania z otwartej przestrzeni do relaksu, spotkań, szkoleń, pogawędek i przemyśleń, a przede wszystkim do wzajemnej dyskusji na każdy temat - ten naukowy, artystyczny i każdy inny - sprzyjający relaksowi, jak i przybliżający do sukcesu w kazdej postaci...

Już Albert Einstein mawiał: "Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, aż znajdzie się taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on to robi."

Kolegium Dziekańskie +WRSS