IX. edycja konkursu EY - Audit OdyssEY

29.02.2024

Jedną z naszych inicjatyw pozwalających na poznanie ścieżki rozwoju w świecie finansów jest konkurs Audit OdyssEY, do którego właśnie otworzyliśmy zapisy.

Jest to ogólnopolskie wydarzenie, w którym co roku uczestniczy ponad tysiąc studentów wszystkich lat studiów, zainteresowanych obszarem audytu. Jako organizator nie wymagamy doświadczenia - liczy się dla nas zaangażowanie oraz chęć zdobywania wiedzy, którą nasi eksperci i ekspertki dzielą się podczas wszystkich etapów konkursu.
W tegorocznej, IX. edycji, na zwycięzców czekają nagrody z puli aż 50 000 PLN oraz oferta kariery w Dziale Audytu EY Polska. Zainteresowanych zapraszamy do rejestracji na stronie auditodyssey.pl – w tym roku do konkursu można zapisać się indywidualnie lub w 3-4 osobowym zespole.

Bardzo doceniamy zaangażowanie środowiska akademickiego w nasze działania, dlatego będziemy niezwykle wdzięczni za przekazanie informacji o naszym konkursie studentom - w załączeniu przesyłam plik pdf, zawierający najważniejsze informacje.

Informacje 282.12KB [ .pdf ]