Rekrutacja studentów do projektu "Green business ideas"

"Green business ideas"

Ogłoszenie o rekrutacji studentów do mieszanego programu intensywnego – BIP (Blended Intensive Programme) pt. "Green business ideas" w ramach Programu Erasmus+ KA131 na Uniwersytecie w Białymstoku w roku ak. 2022/2023

Wydział Ekonomii i Finansów Uniwersytetu w Białymstoku, wspólnie z liderem konsorcjum -  Vilnius College of Technologies and Design, Wilno, Litwa zaprasza wszystkich studentów Uniwersytetu w Białymstoku do udziału w krótkoterminowym programie mieszanym (blended intensive program, BIP) pod nazwą "Green business ideas".

Projekt obejmuje część wirtualną oraz krótkoterminowy wyjazd za granicę. W ramach komponentu wirtualnego przewidziane są spotkania zdalne raz w tygodniu, poświęcone pracy nad pomysłami i projektami studentów z zakresu zielonego biznesu, gospodarki obiegu zamkniętego, a w szczególności zielonej logistyki. Szczegółowy harmonogram programu przedstawia tabela:

Nazwa programu

Green Business Idea

Punkty ECTS

Rok, semestr

Semestr letni

Data rozpoczęcia programu

2023-02-06

Data zakończenia

2023-04-21

Początek komponentu wirtualnego

2023-02-06

Zakończenie komponentu wirtualnego

2023-04-13

Wyjazd za granicę i ocena projektów

2023-04-17 do 2023-04-21

W przypadku, jeśli program studiów studenta obejmuje przedmioty, których tematyka i efekty uczenia się są zbieżne z tematyką mieszanego programu intensywnego, w tym w szczególności „Ekologistyka” lub „Gospodarka obiegu zamkniętego w przedsiębiorstwie”, udział w tym programie będzie uznany studentowi jako zaliczenie całości lub części tego przedmiotu, w zależności od liczby punktów ECTS przyznanych przedmiotowi objętemu programem studiów.

W przypadku studenta, którego program studiów nie obejmuje żadnego z tych przedmiotów, udział w intensywnym programie mieszanym będzie uwzględniony w suplemencie do dyplomu jako przedmiot dodatkowy.

W związku z wyjazdem za granicę, uczestnik programu uzyska stypendium na pokrycie dodatkowych kosztów pobytu za granicą oraz ryczałt na pokrycie kosztów podróży, zgodnie z Zasadami finansowymi - Program Erasmus+ KA 131 w Uniwersytecie w Białymstoku. Wyjazdy studentów na mieszany program intensywny – BIP (Blended Intensive Programme) pt. „Green Business Ideas” w roku ak. 2022/2023 w ramach projektu o numerze 2022-1-PL01-KA131-HED-000059568. (LINK)

Dostępnych jest 8 miejsc dla studentów z Uniwersytetu w Białymstoku. Stosowane będą kryteria i procedury kwalifikacji kandydatów opisane w dokumencie „Zasady kwalifikacji studentów na wyjazd na mieszany program intensywny – BIP (Blended Intensive Programme) pt. „Green-Business Ideas” w ramach Programu Erasmus+ KA131 na Uniwersytecie w Białymstoku w roku ak. 2022/2023. (LINK)

Kalendarz rekrutacji:

23.01-29.01.2023  - przyjmowanie formularzy zgłoszeniowych

30.01.2023 – rozmowa kwalifikacyjna (w formie zdalnej)

31.01.2023 – ogłoszenie wyników rekrutacji

Wypełniony i podpisany formularz zgłoszeniowy oraz mobility agreement (skan, ewentualnie dobrej jakości zdjęcie) należy przesłać na adres: m.kosinska@uwb.edu.pl

Formularz zgłoszeniowy 183.50KB [ .doc ]
Learning agreement 86.68KB [ .docx ]