Gratulacje z okazji nadania tytułu naukowego profesora J.M. Rektorowi Robertowi Ciborowskiemu

16.02.2018

Mamy zaszczyt i przyjemność poinformować, że w dniu 29 stycznia 2018 r. Jego Magnificencja Rektor Uniwersytetu w Białymstoku, a jednocześnie Kierownik Katedry Ekonomii Politycznej Wydziału Ekonomii i Zarządzania UwB, dr hab. Robert Ciborowski otrzymał z rąk Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej tytuł naukowy profesora nauk ekonomicznych.

Nadanie tego tytułu jest uhonorowaniem znaczącego dorobku naukowego Pana Profesora w dziedzinie nauk ekonomicznych oraz Jego wieloletniej pracy w zakresie kształcenia studentów i młodych naukowców.

W imieniu Władz Dziekańskich oraz całej wspólnoty akademickiej Wydziału Ekonomii i Zarządzania UwB składamy najserdeczniejsze gratulacje oraz życzymy dalszych sukcesów w realizacji planów i zamierzeń naukowych.