Graduacja absolwentów 2023 - zdjęcia

18.07.2023

Za nami Graduacja absolwentów roku akademickiego 2022/2023. W sobotę, 15 lipca, w pięknej auli zabytkowego budynku przy ul. Warszawskiej 63 odbyła się uroczystość zakończenia studiów magisterskich i licencjackich Wydziału Ekonomii i Finansów oraz Instytutu Zarządzania Uniwersytetu w Białymstoku.

Wydział Ekonomii i Finansów ukończyło prawie 400 studentów na kierunkach: ekonomia, międzynarodowe stosunki gospodarcze, ekobiznes oraz na kierunku ekonomiczno-prawnym.

Uroczystość otworzył JM Rektor prof. dr hab. Robert Ciborowski. Absolwentów powitali także Dziekan Wydziału Ekonomii i Finansów prof. dr hab. Marzanna Poniatowicz oraz Dyrektor Instytutu Zarządzania dr hab. Bogusław Plawgo, prof. UwB.  Były podziękowania dla kadry akademickiej i administracji. Były życzenia powodzenia na kolejnym etapie życia i początku kariery zawodowej skierowane do absolwentów.  Mowa była o budowaniu pewności siebie i pokorze w zdobywaniu wiedzy. „Ta uczelnia daje szansę i to od Was zależy czy szansę tę wykorzystacie” – mówił gość wydarzenia absolwent Wydziału Ekonomii, wiceprezes zarządu KredoBanku SA z siedzibą we Lwowie Wojciech Tarasiuk.

Uroczystość wręczenia pamiątkowych dyplomów poprowadzili: Prodziekan ds. studenckich WEiF dr hab. Anna Gardocka-Jałowiec, prof. UwB oraz zastępca Dyrektora IZ dr Mariusz Citkowski. Na koniec były pamiątkowe zdjęcia z tradycyjnym gestem wyrzucanych w górę biretów.

Zapraszamy na studia magisterskie i studia podyplomowe na Wydziale Ekonomii i Finansów.

GRADUACJA ABSOLWENTÓW 2023 - GALERIA