ESN UwB - Rekrutacja

Dzień dobry,

Jestem Członkiem Zarządu ds. Promocji ESN UwB i chciałabym zaproponować studentom Wydziału Ekonomii i Finansów UwB przystąpienie do rekrutacji ESN UwB.

ESN UwB jest lokalną sekcją ogólnoeuropejskiej organizacji studenckiej Erasmus Student Network. Pomagamy studentom z zagranicy przyjeżdżającym do Białegostoku – dbamy, aby poczuli się tu jak w domu, organizując dla nich wydarzenia oraz integrując ich z lokalną społecznością.

Poza tym wspieramy i promujemy mobilność polskich studentów w ramach programu Erasmus+.

Dołączenie do ESN UwB nie tylko da możliwość obcowania w wielonarodowościowym towarzystwie i nauki nowych języków obcych lub rozwijania tych już znanych, ale też umożliwi studentom Uniwersytetu w Białymstoku osobisty rozwój w wielu różnych dziedzinach.

Proszę o udostępnienie wydarzenia na fanpage'u Wydziału Ekonomii i Finansów UwB, aby dotrzeć do jak największej liczby studentów.