EconoMY Challenge

Szanowni Państwo,
trwa rejestracją do konkursu adresowanego dla studentów kierunków ekonomicznych. Myślę że jest to bardzo atrakcyjna inicjatywa dla wszystkich, którzy chcą sprawdzić swoją wiedzę z dziedziny finansów, gospodarki, giełdy, ekonomii. Za układanie pytań odpowiada główny ekonomista Pulsu Biznesu, Ignacy Morawski. Mam serdeczną prośbę o poinformowanie studentów Wydziału Ekonomii i Finansów o naszej inicjatywie i trzymam kciuki, żeby to właśnie student UwB został laureatem EconoMY Challenge.
Konkurs odbędzie się w formule online 19 kwietnia o godz. 16.00, zgłoszenia przyjmujemy do 17 kwietnia, szczegóły na temat inicjatywy można zlaleść na stronie economy.pb.pl.
Mamy wyjątkowo atrakcyjną pulę nagród w konkursie, wynoszącą 50 000 zł, pierwsze trzy miejsca otrzymają odpowiedznio 10, 8 i 5 tys zł, Dodatkową nagrodą dla laureatów jest wejściówka na Impact'23, ponieważ podczas tego najważniejszego wydarzenia biznesowego w Polsce będziemy chcieli zorganizować ceremonię wręczenia nagród. Poniżej przesyłam kilka gotowych komunikatów do zamieszczenia w Państwa kanałach.
Uwaga, 19 kwietnia startuje EconoMY! Challenge -  studencki konkurs online organizowany przez redakcję Pulsu Biznesu i Santander Bank Polska, w którym możesz sprawdzić swoją wiedzę o gospodarce i biznesie i zdobyć 10 000 zł na realizację marzeń oraz wiele innych cennych nagród! Przystępując do konkursu otrzymasz gratis subskrypcję Pulsu Biznesu aktywną do końca maja! Zgłoś udział już dziś na stronie economy.pb.pl.

Interesujesz się finansami, giełdą i biznesem? Chcesz wygrać 10 000 zł na realizację marzeń?
Podejmij wyzwanie i sprawdź swoje siły w EconoMY! Challenge - studenckim teście wiedzy organizowanym przez redakcję dziennika Puls Biznesu i Santander Bank Polska z pulą nagród o wartości ponad 50 000 zł. Test odbędzie się 19 kwietnia o godz. 16.00, a na Twoje zgłoszenie czekamy do 17 kwietnia na stronie economy.pb.pl PS Każdy zgłaszający się do testu otrzyma bezpłatny dostęp do subskrypcji Pulsu Biznesu do końca maja!
Studiujesz? Interesujesz się gospodarką, finansami, giełdą i biznesem? Nie panikujesz, gdy usłyszysz "Dzisiaj kolokwium z ekonomii"? Chcesz wygrać kasę na realizację marzeń, które możesz spełnić jeszcze w tym roku? Sprawdź ile wiesz o gospodarce w konkursie Pulsu Biznesu i Santander Bank Polska. Dla mistrzów ekonomii przewidzieliśmy cenne nagrody, których pula ma wartość 50 000 złotych! Podejmij wyzwanie i sprawdź swoje siły w EconoMY! Challenge - na zgłoszenia czekamy do 17 kwietnia na economy.pb.pl, a każdy z uczestników testu będzie mógł czytać Puls Biznesu w wersji Premium do końca maja!