DOKTORAT WE WŁOSZECH?

Szanowni Studenci ostatniego roku studiów,

zachęcamy do rozważenia studiów doktoranckich na Universita Degli Studi di Bari – partnera WEiF – w zakresie:

1. Analysis of the determinants of the professional careers of women in the private sector of and on the related effects on their private lives.
  2. Analysis of the determinants of women’s professional careers in the Public administration and of the relevant effects on their private lives.

Znajomość języka włoskiego nie jest wymagana (będzie ona traktowana wyłącznie jako dodatkowy atut na etapie rekrutacji). W sytuacji otrzymania stypendium, doktoranci zobowiązują się jednak do podjęcia nauki języka włoskiego i zaangażowania w działalność na rzecz uczelni.

Rozmowa rekrutacyjna odbędzie się w j. angielskim (online).

Zainteresowanych prosimy o pilny kontakt mailowy z Panią Profesor Rafaella Patimo: raffaella.patimo@uniba.it