DNI WYDZIAŁU EKONOMII I FINANSÓW!

06.05.2022

Niepowtarzalna okazja, aby oderwać się od codziennych obowiązków i spędzić przemiłe w chwile w doborowym towarzystwie.

Do rzeczy! Kiedy? Gdzie? O której?

Obchody zaczynają się 12 maja (w najbliższy czwartek) o godzinie 19:00 na auli Wydziału przy ul. Warszawskiej 63 .

A co dla Was przygotowaliśmy?

Rozpoczniemy od uroczystej Gali Oscarów WEiF! Następnie w planie jest występ stand-upowy Adama Van Bendlera, który z pewnością zapadnie Wam długo w pamięci oraaaz... AFTER PARTY w klubie Maski!

Link do głosowania na Oscary: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScUTgnmzALfpZUETmxNnWnfj10z3J0NQhNEpt25mx04I6O1pw/viewform?fbclid=IwAR0TqsRE3uZE0hWCkSnKPK-qlVlRZc7F6tXsifbMgZig-H7ZcOCsvnTv-70

Nie może Was z nami zabraknąć! Serdecznie wszystkich zapraszamy! Rada Samorządu Studenckiego WEiF oraz IZ.