DNI WYDZIAŁDÓW NA WARSZAWSKIEJ 63

Drodzy Studenci,
Z radością zapraszamy Was na nadchodzące wydarzenia organizowane przez Radę Samorządu Studenckiego Wydziału Ekonomii i Finansów oraz Wydziału Zarządzania – „DNI WYDZIAŁÓW”

Harmonogram Dni Wydziałów

Dzień I - 15.05.2024 - Środa: Aula 301
- 11:30 - Otwarcie Dni Wydziałów
- 12:00 - Wykład pani Sylwii Polińskiej - "Stres pod kontrolą"
- 13:00-13:20 - Przerwa na słodkości podczas, której będzie możliwość udania się na kiermasz wspierający leczenie pana Dariusza Nesterowicza, który jest wujkiem naszych studentek.
- 13:20 - Debata "Ekonomia czy Zarządzanie przyszłością Warszawskiej 63?", podczas której naprzeciwko siebie staną Dziekani naszych Wydziałów wraz z swoimi zespołami.
- 15:00 - Wywiad z Rektorem Uniwersytetu w Białymstoku Prof. Robertem Ciborowskim

Dzień II - 16.05.2024 - Czwartek: Aula 301
- 11:30 - Wydziałoliada
- 12:30 - Gala Rozdania Wydziałowych Oskarów
- 13:00 - 16:00 - Grill na Warszawskiej 63
- 22:00 - Impreza i koncert Filipka w SkyClub

WAŻNE INFROMACJE

1. Nie może zabraknąć Was na Dniach Wydziałów – obecność obowiązkowa!!!
2. Koniecznie zabierzcie ze sobą gotówkę za którą będziecie mogli zakupić ciasto na kiermaszu, napoje i kiełbaski prosto z grilla oraz legitymację studencką!
3. Zachęcamy do wzięcia udziału w wydarzeniu utworzonym na Facebook przez SkyClub. Dzięki temu uzyskacie wejście za darmo na najlepszą studencką imprezę do godziny 24:00
Nie może zabraknąć Was podczas świętowania naszych Dni Wydziałów. Zbierajcie znajomych i widzimy się w już w tę środę i czwartek.
Do zobaczenia

Rada Samorządu Studenckiego