Deloitte Day

Jak co roku, Deloitte tworzy Akademię Biznesu. Jest to cykl warsztatów prowadzonych przez specjalistów firmy z danej dziedziny, opierający się na praktycznym podejściu do tematu, na bazie doświadczeń pracy z klientami. Do wyboru jest 7 ścieżek tematycznych (rachunkowość, podatki, prawo, fuzje i przejęcia, audyt, finanse, zarządzanie ryzykiem), które odbywają się w 9 miastach w Polsce (m.in. Warszawa, Poznań, Gdańsk), a dla ułatwienia studentów zwracane są koszty podróży. Udział w Akademii Biznesu to cenny punkt w CV każdego studenta, a dodatkowo praktyczna wiedza poszerzająca horyzonty.

W związku z tym chciałabym spytać, czy istnieje możliwość udostępnienia przez stronę Wydziału Ekonomii i Finansów poniższego posta. Oprócz tego, czy jest również możliwość udostępnienia go na fanpage'u WEiF na Facebooku oraz rozesłania rozesłania maili przez system USOS do studentów?

Rozjaśnij swoją przyszłość z #Deloitte!

Ruszyła kolejna edycja #AkademiaBiznesuByDeloitte!
- Bezpłatne, certyfikowane warsztaty prowadzone przez inspirujących ekspertów,
- 7 ścieżek tematycznych w formie symulacji biznesowych (m.in. podatki, fuzje i przejęcia, rachunkowość),
- Zwrot kosztów przejazdu,
- Nagrody finansowe i rzeczowe dla uczestników,
- Skrócony proces rekrutacji na praktyki w Deloitte,
- Udział w gali finałowej dla zwycięskich drużyn.
Aplikuj do 4 listopada!