Czy da się zarabiać więcej, pracując mniej?

14.06.2023

„Życie z pasji”, „Zarabiaj robiąc to, co kochasz!”… Czy to są jedynie puste slogany? A może jedna ze ścieżek kariery? 24 czerwca 2023 w Pałacu Branickich o 13:30 odbędzie się organizowane przez Studenckie Forum Business Centre Club darmowe wydarzenie „Przedsiębiorcza Kobieta”, które, wbrew nazwie, jest skierowane nie tylko do kobiet.

Projekt "Przedsiębiorcza Kobieta" ma na celu zachęcenie do odważenia się podążania za swoimi pasjami i pokazanie na przykładzie mieszkańców Białegostoku i okolic, że marzenia można spełnić. Coroczne edycje, na które zapraszane są m.in. przedsiębiorczynie, sportowcy, kobiety realizujące się zawodowo, pokazują, iż warto działać w kierunku osiągania swoich celów. Przyszłość zależy od nas, jak i od tego czy odważymy się podjąć ryzyko.

Tegoroczne spotkanie odbędzie się 24.06.2023 roku, o godzinie 13.30 w Pałacu Branickich. Tematem prelekcji będzie slogan: „Rób to, co kochasz". Prelegenci odpowiedzą na ważne na początku kariery i pojawiające się coraz częściej wśród kobiet pytanie „Jak mogę żyć, robiąc to, co kocham?”. Tegorocznymi mówcami będą:

- Radosław Budnicki – podcaster, coach i mentor, który w swoim życiu przeanalizował wiele lekcji z historii ludzi sukcesu, pomógł ogromnej ilości osób tworzyć przyszłość w ich własnym stylu i zmienił życie tych, z którymi pracował. Jego prelekcja dotyczyła będzie podążania za swoją pasją w procesie budowania wolności.

- Aleksandra Kondratowicz – blogerka, twórczyni cyfrowa i fotografka. Autorka felietonów i treści zmieniających codzienność kobiet. A ponadto przedstawicielka zawodu, który często jest niedoceniany, a może nawet najważniejszy ze wszystkich – mama. Na wydarzeniu pokaże, jak wykorzystać media społecznościowe w rozwijaniu swoich pasji.

- Kamila Lićwinko – rekordzistka Polski i medalistka Mistrzostw Świata w skoku wzwyż, która po zakończeniu sportowej kariery otworzyła własną Akademię i zaczęła pomagać dzieciom w rozwijaniu ich zamiłowania do aktywności fizycznej. Podczas wystąpienia przekaże swoją historię i sposoby na czerpanie motywacji do osiągania marzeń.

Podążanie za swoją pasją może przynieść nie tylko wielkie szczęście, ale także dochody. Jest również niezwykłym sposobem na pomaganie innym i pozostawienie społeczeństwu czegoś po sobie. Dlatego, jeśli chcesz dowiedzieć się, jak Ty możesz zmienić swoje życie, nie ważne na jakim jego etapie się znajdujesz, odbierz darmową wejściówkę i spotkaj się z nami 24 czerwca o 13:30 do Pałacu Branickich na wydarzeniu „Przedsiębiorcza Kobieta”.

Link do pobrania darmowego biletu: https://app.evenea.pl/event/pkbialystok2023/?fbclid=IwAR1CpnkiE0ssLhKM0V2LzjgkD6u0BeHwyzs-l3eRsLSLGDQGQeX8SVxAbKE